Pazartesi - Cumartesi

08:00 - 20:30 pm

E-POSTA GÖNDERİN

bilgi@corumboyasizgocuk.com

BİZİ ARAYIN 0 (539) 512 10 12

Vizyonumuz - Çorum Dolu Hasarı Tamiri

  • Anasayfa
  • Vizyonumuz - Çorum Dolu Hasarı Tamiri
Boyasız Göçük Düzeltme
Boyasız Göçük Tamiri
8

Vizyonumuz - Çorum Dolu Hasarı Tamiri

Çorum Boyasız Göçük olarak amacımız, tüm dolu hasarı onarım ihtiyaçlarınız için size birinci sınıf bir hizmet sunabilmektidir. Uygu maliyetli ve yüksek kaliteli onarımlar sunmaya çalışıyoruz. Dolu onarım işlemleriniz için şimizin her alanında en yüksek standartları korumaya çalışarak kendimizi sürekli güncel tutuyoruz. 

Kalite, güven ve dürüstlük ilkeleri üzerine kurulan Çorum Boyasız Göçük, müşterilerimiz için en iyi çözümü en uygun fiyata sunmaya devam ediyor.

çorum dolu hasarı

Dolu
yağışı sonrasında aracınızda oluşan tüm ezik, göçük, yıpranma gibi işlemlerin çok can sıkıcı olabileceğinin farkındayız. Bu yüzden güler yüzlü personellerimiz ile aracınızı normale döndürmek için var gücümüzle çalışıyoruz. 

Aracınızı teslim aldıktan sonra tüm işlemleri sizin için takip ederek bilgi veriyor, hem de düzgün ve kaliteli bir teslimat yapabilmek için gayret gösteriyoruz. 

Çorum ve çevre illere hizmet veren firmamız, 700'den fazla müşterimize hizmet vermiş ve hizmet verdiği müşterilerden olumlu dönüşler alarak bize tekrar ulaşanlardan mutluluk duyuyoruz. 

çorum boyasız göçük

Siz de aracınızdaki boyasız göçük, ezik, yıpranma (kırışma), göçük işlemleri için firmamızdan detaylı bilgi alabilir, whatsapp hattımızı kullanarak ön inceleme talebinde bulunabilirsiniz. Whatsapp hattı: 0539 512 10 12

8

Yıllık Deneyim

6

Profesyonel Personel

750

'den Fazla Mutlu Müşteri

900

'den Fazla Göçük Düzeltme