Pazartesi - Cumartesi

08:00 - 20:30 pm

E-POSTA GÖNDERİN

bilgi@corumboyasizgocuk.com

BİZİ ARAYIN 0 (539) 512 10 12

Boyasız Göçük Düzeltme

Boyasız Göçük Düzeltme
Boyasız Göçük Tamiri
8

Boyasız Göçük Düzeltme

Boyasız göçük düzeltme adı verilen işlem, marka veya model fark etmeksizin göçük hasarı bulunan araçlarınızı çok az bir maliyetle fabrika çıkışı haline getirmeye el vermektedir. Boyasız göçük işlemi, aracınızda bulunan ezik, göçük veya eziklerin yanı sıra aracınızın kaportasında bulunan kırışıklıkları ve dolu hasarını gidermek için kullanılır. Bu işlem Çorum Boyasız Göçük hizmeti veren firmamız tarafından profesyonel bir şekilde uygulanmaktadır. Onarım sürecimiz aşağıdaki dört adımı içermektedir. 

1. Araç İncelemesi
2. Detaylı Görüşme
3. Göçük ve Eziklerin Giderilmesi
4. Araç Teslimi

Araç İncelemesi
Aracınızı incelemek için uzman ekibimizin hizmet noktasına getirdikten sonra, siz değerli müşterilerimiz çay-kahve içerken uzman ekibimiz aracınızı teslim alarak özel ışık altında aracınızın her noktasını kontrol eder ve hasarlı noktaları müşterilerimize göstermek üzere çerçeve içerisine alır. Bu işlem için herhangi bir ücret talep edilmez. Ek olarak şehir dışından gelen müşterilerimiz, gelmeden önce whatsapp hattımızdan bize ulaşarak bilgi alabilir.

boyasız göçük giderme

Detaylı Görüşme
Aracınızı işleme almadan önce, tüm ezik, göçük, dolu hasarları uzman ekibimiz tarafından belirlenir. Bu aşamadan sonra araç sahibine detaylı bilgi aktarımı ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bu noktada işlemin / işlemlerin kaç saat veya gün süreceği, nasıl bir onarım aşamasından geçileceği, fiyat ve diğer konular hakkında detaylı bilgiler müşterimize aktarılır. Özellikle yüksek modelli araçlar için kasko bozulması olmadan çok daha az maliyetler ile eski haline getirilebilir. Göçük onarımı profesyonellik isteyen bir işlemdir. Hatalı yapılan bir adım, aracınızın sacına kalıcı hasarlar verebilir. Bu yüzden boyasız göçük düzeltme işlemi için profesyonel kişiler ile çalışmanız tavsiye edilir. 

Göçüklerin Giderilmesi
Ekibimiz gerekli görüşmeleri araç sahibi ile yaptıktan sonra hemen işleme başlayabilir. Ezik, göçük, dolu hasarının azlığına ve çokluğuna göre teslim süresi değişiklik göstermektedir. Çorum boyasız göçük olarak firmamız, maksimum 2 gün içerisinde tüm hataları giderebilmektedir. Çok mecbur durumda kalınmadıkça aracınızda kapı, kaput, bagaj gibi kritik parçaların sök - tak işlemi yapılmamaktadır. Yapılması gereken durumlarda ise müşterilerimize görüşme esnasında bilgi verilmektedir. 

çorum dolu hasarı giderme

Araç Teslimi
Aracınızı belirttiğimiz süreler içerisinde (çoğunlukla daha erken) teslim edebilmek için çalışıyoruz. Tespit ettiğimiz tüm ezik, göçük, kırışıklık ve dolu hasarlarının tamamı profesyonel ekibimiz tarafından onarılmaktadır. Siz de boyasız göçük işlemleri ile detaylı bilgi almak için whatsapp hattımızdan 0539 512 10 12 numaralı telefonumuzdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

çorum boyasız göçük düzeltme

8

Yıllık Deneyim

6

Profesyonel Personel

750

'den Fazla Mutlu Müşteri

900

'den Fazla Göçük Düzeltme